• Telefon: 0533 400 08 42
  • Email: bilgi@akturkyatirim.com

Hakkımızda

Hakkımızda


Aktürk Yatırım komşuluk ilişkilerinin zarar görmemesi, hukuki zorunlulukların artması profesyonel bir anlayışla yapılması gerektiğinden kurulan şirketimiz hizmet kalitesini ön planda tutarak hizmet vermeye başlamıştır. Hukuki zorunlulukların artması ile birlikte komşuluk ilişkilerinin zarar görmemesi amacı ve toplumsal sorumluluklarımız ile sosyal sorumluluklarımızı yerine getirme isteği ve hedefi ile profesyonel bir anlayışı benimseyerek kurulan şirketimiz hizmet kalitesini ön planda tutarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Yönetimin aldığı iş yükünün şirketimiz tarafından üstlenilerek dürüst ve denetlenebilir bir politikasıyla en iyi hizmeti sağlamak için kurulan şirketimiz referanslarıyla büyüyerek sizlere daha iyi hizmet sunmaya devam edecektir. Site, bina ve toplu konut-tesis yönetim birimlerinin aldığı iş yükünü sizler için üstlenerek dürüst ve denetlenebilir, şeffaf bir politikayla en iyi ve kaliteli hizmeti sağlayabilmek için referanslarımızla büyüyerek müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini sürekli iyileştirip geliştirerek sosyal yaşam standartlarını ve komşuluk ilişkilerinin sağlıklı yürüdüğü mutlu aile ortamları var etmeyi hedefliyoruz.
Aktürk Yatırım Olarak Hukuk Ve Danışmanlık Hizmetleri İle Ortak Hareketle Apartmanların, site, rezidans ve iş merkezlerinin sorunlarını en kısa sürede çözmek için profesyonel yaklaşım ve uzman kadrosuyla komşuluk ilişkilerine zarar vermeden daha huzurlu ve iyi bir yaşam alanı oluşturmak için hizmet vermekteyiz.

VİZYONUMUZ
Değişen sosyal yaşam koşulları, şartlar ve sektörel gelişmeleri takip ederek, koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, site, bina, residans ve toplu konut-tesis yönetimi sektörüne yeni bir soluk getiren, sektör lideri ve güvenilir, tanınmış bir marka olmak.

MİSYONUMUZ
Kuruluşumuzun misyonu faaliyet gösterdiği site, bina, residans ve toplu konut-tesis yönetimi sektörü içinde ayrı bir renk olmak ve sunduğu hizmetler ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sosyal yaşam standartlarını ve komşuluk ilişkilerinin sağlıklı yürüdüğü mutlu aile ortamları var etmektir. İlkemiz ise doğru, dürüst ve şeffaf hizmet anlayışı içinde müşterilerinin proje ortağı olmaktır.